Portal zbiórek- narzędzia i wsparcie, które otrzymasz po rejestracji

Pomoc.pl to portal zbiórek online umożliwiający pozyskiwanie pieniędzy bez żadnych opłat. Wszystkie funkcje serwisu są dostępne bezpłatnie, nie generując żadnych kosztów ani dla organizatorów, ani dla darczyńców.

Portal zbiórek- narzędzia i wsparcie, które otrzymasz po rejestracji

Pomoc.pl to portal zbiórek online umożliwiający pozyskiwanie pieniędzy bez żadnych opłat. Wszystkie funkcje serwisu są dostępne bezpłatnie, nie generując żadnych kosztów ani dla organizatorów, ani dla darczyńców. W kilka chwil możesz utworzyć zbiórkę na pomoc komuś bliskiemu – na pokrycie kosztów leczenia, odbudowę domu po pożarze, czy wsparcie rodziny bez środków do życia. Zapraszamy do świata możliwości! Rejestracja w naszym serwisie otwiera drzwi do niezliczonych narzędzi i wsparcia, które pozwolą ci zrealizować cel z łatwością i profesjonalizmem. Zobacz, jakie narzędzia dla ciebie przygotowaliśmy!

Osobisty Panel Organizatora

Rejestrując się w portalu zbiórek Pomoc.pl, otrzymujesz dostęp do przypisanego tobie panelu użytkownika, który staje się twoją bazą operacyjną. To tutaj kontrolujesz każdy aspekt swojej inicjatywy: od edycji i aktualizacji po zakończenie i archiwizację. 

Zbiórkę tworzysz w specjalnie przygotowanym do tego kreatorze. Jest on prosty w obsłudze i intuicyjny. Wpisujesz tytuł, ustawiasz kwotę, którą chcesz zebrać. Bez problemu dodasz też odpowiednie fotografie lub pliki video. Możesz także umieścić w zbiórce link do filmu oraz odnośniki do ważnych dla zbiórki stron. Kiedy opublikujesz zbiórkę, będzie ona widoczna publicznie. Jeśli tego potrzebujesz w każdej chwili, możesz ją poprawić lub dodać aktualizację. Gdy uznasz, że chcesz ją zakończyć, zrobisz to samodzielnie z poziomu panelu po zalogowaniu się. Zbiórka będzie nadal dostępna pod przypisanym do niego linkiem, ale darczyńcy nie będą mogli już dokonywać na nią wpłat. Gdy zakończysz zbiórkę, odblokuje się opcja zarchiwizowania jej, która dezaktywuje link i całkowicie ukryje wszystkie dane w niej zawarte.

Indywidualny adres URL

W swoim panelu użytkownika po zalogowaniu możesz też utworzyć indywidualny adresu URL zbiórki. Swoboda w personalizacji go ułatwi ci dotarcie do darczyńców i promowanie swoich inicjatyw na szerszą skalę. Czyni to twoją zbiórkę wyjątkową oraz pozwala wyróżnić się spośród innych unikatowym adresem internetowym w domenie naszego portalu zbiórek. Wpływa on też na klikalność założonej przez ciebie inicjatywy, co może przełożyć się na szybsze osiągnięcie celu. W panelu możesz też rozpocząć weryfikację swojego konta, którą stworzyliśmy razem z Blue Media S.A. To dzięki weryfikacji masz możliwość wypłaty środków uzbieranych na zbiórce. Weryfikacja zwiększa też twoją wiarygodność dla wpłacających.

Panel organizatora, pokazujący jak zmienić adres URL zbiórki.

Darmowa promocja twojej zbiórki

W swoim panelu użytkownika w sekcji „Promuj zbiórkę” masz dostęp do darmowych narzędzi do promocji zbiórki. Przygotowaliśmy dla ciebie gotowe do druku ulotki i plakaty. Jeśli chcesz, wykorzystaj je do promocji, możesz wydrukować je w domu. Lepszy efekt uzyskasz jednak, korzystając z usług drukarni (lub punktu ksero). Ponadto każda zbiórka otrzymuje indywidualny kod, który po wklejeniu na stronę www lub bloga wyświetli baner z twoją zbiórką. Na danej stronie wyświetli się zdjęcie, tytuł i aktualny stan zbiórki. To prosty sposób, żeby atrakcyjnie zaprezentować zbiórkę w dowolnym miejscu w Internecie!

Zdjęcie baneru zbiórki z serwisu Pomoc.pl

W tym samym miejscu znajdziesz też przydatne porady, które pomogą ci poprowadzić kampanię twojej zbiórki. Dowiesz się jak poprawnie przygotować poszczególne części zbiórki: tytuł, opis, zdjęcie itp. oraz jak i gdzie udostępniać ją, by zyskała nowych odbiorców i w rezultacie osiągnęła cel.

Możesz też liczyć na naszą pomoc w kwestii promocji zbiórki i to zupełnie za darmo. 

  • Aktywnie publikujemy zbiórki w naszych social mediach. 
  • Udostępniamy je w naszym newsletterze, wysyłanym co tydzień do naszych subskrybentów.
  • Kontaktujemy się z prasą i innymi mediami w celu nagłośnienia twojej inicjatywy.

Mail i infolinia pomocowa

Mimo prostoty naszego narzędzia chcemy, byś poczuł, że możesz na nas liczyć na każdym etapie tworzenia zbiórki. W tym celu uruchomiliśmy infolinię dla naszych użytkowników. Jest ona aktywna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Ponadto możesz napisać do nas maila, odpowiadamy jak najszybciej to możliwe, w godzinach pracy naszego biura. Możesz też odezwać się do nas na Messengerze.  

Bierzesz, ile zbierzesz

Twoja zbiórka jest skonstruowana tak, byś w każdym momencie mógł czerpać z niej korzyści. Nie zależnie od tego, ile udało ci się zebrać, możesz wypłacić środki w dowolnym momencie. Na Pomoc.pl bierzesz, ile zbierzesz. Masz też nieograniczony czas na zebranie środków.

Kobieta przy laptopie, podnosząca ręce z radości

Twoje cele są na wyciągnięcie ręki! Nasz portal zbiórek daje nie tylko narzędzia do tworzenia zbiórek pieniężnych bez kosztów, ale także wsparcie na każdym kroku. Darmowe narzędzia, osobisty panel kontrolny, swoboda personalizacji zbiórki oraz pomoc w promocji to tylko wierzchołek góry lodowej. Tutaj możesz liczyć na elastyczność, kontrolę i wsparcie niezależnie od tego, ile udało się zebrać- każdy krok jest dostosowany do twoich potrzeb. Dołącz do naszej społeczności, gdzie twoja inicjatywa zyska nowe możliwości, a pomoc twoim bliskim stanie się bliższa realizacji! Pomoc.pl- twoje narzędzie do działania bez ograniczeń.