Zbieram.pl to teraz Pomoc.pl

Zbieram.pl to teraz Pomoc.pl


Stało się! 20 stycznia 2023 roku serwis Zbieram.pl przekształciliśmy w Pomoc.pl. Nowa nazwa trafniej określa nasze intencje i profil działalności. Wszystko, co robimy, kręci się bowiem wokół pomagania!

Pomoc.pl to społeczność pomagaczy

Z nową mocą angażujemy się w pomoc innym. Realizujemy ważne projekty. Tworzymy całkowicie nową jakość dla organizacji i osób prywatnych, które chcą wykorzystać internet do niesienia pomocy. Nasz zespół tworzą specjaliści mający doświadczenie w akcjach charytatywnych. Wierzymy, że wspólnie możemy więcej!

Oddajemy w Twoje ręce wszystko to, co jest potrzebne, by skutecznie wspierać siebie i innych. Pomaganie i przyjmowanie pomocy nigdy dotąd nie było tak proste!

Co się zmieniło?

Nazwa to nie wszystko! Stworzyliśmy całkowicie nową szatę graficzną serwisu w tym nowy logotyp. Otwarte serce w logo dobrze ilustruje naszą misję i skupioną wokół nas społeczność ludzi gotowych do pomocy.

logo pomoc.pl

Dzięki zaokrąglonym, delikatnym kształtom strona jest lekka i przyjemna w odbiorze. Kolorystycznie dominuje przejrzysta biel, skontrastowana z akcentami malinowej czerwieni. Strony zbiórek zostały zoptymalizowane pod kątem wpłat i udostępnień. Przycisk zachęcający do wpłaty wprawiliśmy w ruch, dzięki czemu lepiej przyciąga uwagę potencjalnych darczyńców. Zmieniliśmy też wielkość niektórych istotnych elementów, dzięki czemu użytkownicy łatwiej odnajdują się na stronie.

Poprawiliśmy też funkcjonowanie serwisu na urządzeniach mobilnych oraz szybkość ładowania strony. Osoby, które mają konto w naszym serwisie, z pewnością docenią zmiany wprowadzone w panelu użytkownika. Jest on teraz przejrzysty i z łatwością można w nim odnaleźć wszystkie ważne opcje- nawet na smartfonach o małej rozdzielczości.

Jesteśmy dumni z nowości, jakie wdrożyliśmy. Jednocześnie zapewniamy, że nie zmieniliśmy dotychczasowych zasad funkcjonowania serwisu. Bo po co zmieniać coś, co dobre?

Najważniejsze zasady serwisu:

  • Zakładanie i prowadzenie zbiórki nadal jest darmowe.
  • Środki ze zbiórki możesz wypłacać, nawet gdy nie osiągnie ona 100% celu.
  • Zbiórka nie ma terminu ważności. Organizator sam decyduje o jej zakończeniu.
  • Ochrona Twoich danych jest zgodna z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. W zakresie płatności współpracujemy z liderami branży fintech.

Dotychczasowe adresy stron nadal działają. Przekierowaliśmy je na adresy w domenie Pomoc.pl. Wszystkie dane użytkowników oraz środki zgromadzone na kontach zbiórek są bezpieczne. Zadbaliśmy o to, by zmiana w żaden sposób nie uderzała w naszych użytkowników. Jej cel to poprawienie wygody i komfortu korzystania z naszego narzędzia.

Tworzenie zbiórek stało się łatwe jak nigdy, a pomaganie jeszcze przyjemniejsze!

Prosty i przejrzysty panel użytkownika pozwala szybko uruchomić i administrować zbiórką. Założysz ją w mniej niż 5 minut. Darczyńcom jej wsparcie zajmie zaledwie kilkanaście sekund. Do wyboru mają szereg rodzajów płatności, w tym szybkie transakcje BLIK.

Dołącz do naszej społeczności i korzystaj z zasobów nowej strony. Rozwijamy się dla ciebie, ale też dzięki tobie. Twoja opinia na temat nowego serwisu jest dla nas ważna, więc jeśli zechcesz się nią podzielić, napisz do nas na: kontakt@pomoc.pl.