Najlepsze narzędzie do zbiórek - dlaczego Pomoc.pl jest bardziej opłacalna niż inne platformy zbiórkowe?

Pomoc.pl to darmowy serwis zbiórkowy, gdzie możesz zorganizować zbiórkę na dowolny cel. Wyróżniamy się transparentnością i brakiem prowizji od Twojej zbiórki. Zajrzyj i sam się przekonaj, że warto!

Najlepsze narzędzie do zbiórek - dlaczego Pomoc.pl jest bardziej opłacalna niż inne platformy zbiórkowe?

Jesteśmy serwisem do tworzenia zbiórek internetowych. Dzięki nam w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na ważny dla siebie cel. Nie pobieramy przy tym żadnej prowizji, więc całość kwoty, która zostanie przekazana przez Darczyńców, trafia na Twoje konto. U nas możesz zorganizować zbiórkę na dowolny cel. Co sprawia, że jesteśmy najlepszym narzędziem do zbiórek?

 Zero prowizji od wypłat

Nasz serwis jest całkowicie darmowy w przeciwieństwie do innych platform. Nie pobieramy prowizji od tworzenia konta, promocji zbiórek czy wpłat darczyńców. W Pomoc.pl cała suma, która zostanie wpłacona przez darczyńcę, trafia bezpośrednio na konto organizatora. Jeśli znalazłeś się tu właśnie jako Darczyńca, gwarantujemy Ci, że 100% tego co wpłacisz, zasila konto docelowej zbiórki, a Ty sam możesz decydować o wysokości kwoty, którą chcesz wesprzeć wybrany cel. Masz też możliwość wpłacenia darowizny dla Pomoc.pl w postaci dobrowolnego tipa. Dzięki Twojej hojności mamy możliwość zapewnienia Ci darmowego i bezpiecznego korzystania z usług. Pomagasz nam się rozwijać i budować nowe rozwiązania, które ułatwią ci korzystanie z serwisu. Wsparcie jest dobrowolne, więc zawsze możesz je wyzerować. 

Dajemy możliwość zmiany adresu URL zbiórki bez dodatkowych opłat

Nasz serwis Pomoc.pl daje Tobie możliwość ustawienia charakterystycznego dla Twojej zbiórki adresu URL za darmo. Oznacza to, że użytkownicy mogą dostosować adres do swoich potrzeb, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ta swoboda w personalizacji ułatwia dotarcie do darczyńców i promowanie swoich inicjatyw na szerszą skalę. Czyni to Twoją zbiórkę wyjątkową oraz pozwala wyróżnić się spośród innych unikatowym adresem internetowym w domenie Pomoc.pl i to bez dodatkowych opłat! Twój charakterystyczny adres URL wpływa też na klikalność założonej przez Ciebie zbiórki. Zwiększa się jej zasięg, co może przełożyć się na szybsze osiągnięcie celu. 

Przy zmianie adresu należy zwrócić uwagę na jego długość - powinien być krótki i łatwy do zapamiętania oraz zastanowić się, jak nawiązać do treści Twojej zbiórki lub imienia beneficjenta (np. pomoc.pl/na-rehabilitacje-Ani). Więcej o Twoim unikatowym adresie przeczytasz tutaj.

Jesteśmy transparentni, nie stosujemy żadnych trików

Niektóre serwisu manipulują użytkownikami, by ci nieświadomie wyrażali zgodę na pobieranie przez serwis części zgromadzonej przez nich kwoty na promocję ich zbiórki. Nasz serwis jest wolny od tego rodzaju praktyk. Możesz nam zaufać.

Szybkie, wygodne oraz bezpieczne założenie i prowadzenie zbiórki

Najlepsze narzędzie do zbiórek, czyli, serwis zbiórkowy Pomoc.pl umożliwia szybkie i wygodne tworzenie konta organizatora oraz zbiórki. Sam proces założenia jej jest nie tylko prosty, ale i przejrzysty. Weryfikacja rachunkiem bankowym podkreśla autentyczność podanych danych oraz pomaga przeciwdziałać praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu poprzez tworzenie fikcyjnych kont. Na czym polega proces weryfikacji i jak go pozytywnie przejść, przeczytasz tutaj. Sama weryfikacja jest też bardzo ważna, ponieważ tylko jej pozytywne przejście umożliwia Ci wypłatę zebranych środków na konto oraz budzi zaufanie wpłacających. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi w Pomoc.pl ​​możesz w kilku chwilach założyć zbiórkę na każdy cel, przy czym musi być on zgodny z naszym regulaminem. 

Wsparcie zbiórek i skuteczna promocja inicjatyw

Jako Pomoc.pl nie tylko zapewniamy przestrzeń internetową do zbierania funduszy, ale również aktywnie wspieramy Twoje inicjatywy, promując je przez publikacje w swoich Social Mediach oraz kontaktując się z lokalnymi mediami i prasą. Dzięki skutecznym narzędziom promocyjnym oraz możliwości dzielenia się zbiórką w mediach społecznościowych zwiększa się szansa na dotarcie do szerszej grupy Darczyńców i zebranie potrzebnych środków w krótszym czasie. 

Bezpieczeństwo danych i transakcji

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem dla Pomoc.pl. Daje Organizatorom i Darczyńcom gwarancję, że ich dane osobowe i finansowe są chronione. Oparliśmy je na solidnych filarach:

  • Operator płatności godny zaufania.

W kwestii płatności on-line działamy w partnerstwie z liderem polskiego rynku fintech - PayU. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wpłacane i otrzymywane środki są bezpieczne.

  • Weryfikacja tożsamości organizatorów. 

Razem z Blue Media S.A. stworzyliśmy szybki i skuteczny system weryfikacji tożsamości Organizatorów. Każdy Organizator, aby móc wypłacić zebrane środki pieniężne, ma obowiązek zweryfikować się kontem bankowym oraz dowodem tożsamości (tylko przy przekroczeniu kwoty 30 tys. zł).  Dzięki temu Darczyńca ma gwarancję, że jego środki trafią we właściwe ręce.

Dostępność infolinii, gdzie otrzymasz szybkie wsparcie 

W Pomoc.pl nasz zespół rozwieje każdą Twoją wątpliwość udzieli wsparcia merytorycznego poprzez kontakt telefoniczny. Staramy się rozwiązywać problem, z którym do nas przychodzisz na każdym etapie, jak najszybciej jest to możliwe. Dzięki nam możesz szybko uzyskać odpowiedź na pytania w kwestiach technicznych, promocyjnych lub organizacyjnych, dotyczących zbiorek. Jesteśmy po to, by Cię wspierać.

Dlaczego warto wybrać Pomoc.pl?

Poszukując platformy umożliwiającej tworzenie zbiórek internetowych, warto skorzystać z  naszego serwisu Pomoc.pl. To przestrzeń, która wyróżnia się nie tylko przejrzystością, ale także szeregiem zalet. U nas nie ponosisz kosztów za prowadzenie zbiórki i jej promocję, a całość uzbieranej kwoty trafia na Twoje konto. W każdej chwili możesz bezproblemowo skontaktować się z naszym zespołem telefonicznie lub mailowo.  Masz możliwość przejścia przez proces założenia zbiórki oraz weryfikacji przy pomocy naszego konsultanta. Pomoc.pl jako najlepsze narzędzie do zbiórek daje gwarancję bezpieczeństwa przez silne zabezpieczenia Twoich danych osobowych i finansowych. Dzięki nam organizacja zbiórki staje się prostsza, bezpieczniejsza i bardziej opłacalna niż na innych platformach.